KLASYFIKACJA STRZELCÓW

📣 Przedstawiamy zestawienie strzelonych bramek naszych zawodników w minionej już rundzie jesiennej 🥳
Była to zdecydowanie udana runda pod względem zdobyczy bramkowej Piwoszy⚽️

Mamy nadzieję, że na wiosnę będzie ich przynamniej tyle samo, a nawet i więcej! 💪🏼

STATYSTYKI ZAWODNIKÓW

RangaZawodnikKlubGoleŻółte kartkiCzerwone kartki
1SZYMANEK GrzegorzStal Gorzyce5210
2SOBIŁO WojciechLZS Ździary2730
3BŁAJDA KrystianSokół Kamień2640
4KOBYLARZ KamilLZS Ździary2440
5ZAGAJA AdrianAzalia Wola Zarczycka2410
6SKUBA KarolSokół Kamień2010
7STEFAN JakubMZKS Pogoń Leżajsk2030
8ŁUCZAK ArturLZS Ździary1810
9PIGAN DawidMZKS Pogoń Leżajsk1841
10LEBIODA JakubBukowa Jastkowice1800
11DAPOLLOONIO LuigiStal Nowa Dęba1751
12MICHALSKI MateuszSokół Sokolniki1621
13SOBOTA AndrzejAzalia Wola Zarczycka1650
14SARZYŃSKI ErykSokół Kamień1530
15STĄPORSKI PrzemysławTransdźwig Stale1520
16SERAFIN KamilStal Nowa Dęba1560
17KOBYLARZ ŁukaszŁKS Łowisko1520
18PIECHNIAK BartoszBukowa Jastkowice1520
19KURKIEWICZ MateuszJeziorak Chwałowice1540
20BŁAŻEJOWICZ KamilOlimpia Pysznica1560
21CUPAK JuliuszLZS Ździary1430
22BAŁDYGA DawidSMS Siarka Tarnobrzeg1330
23SUDOŁ MateuszSparta Jeżowe13121
24ZASKALSKI JakubStal Nowa Dęba1330
25TOFIL GrzegorzOlimpia Pysznica1360
26WOJTAS RadosławLZS Ździary1240
27RYCHEL GrzegorzSokół Kamień1240
28WOŹNIAK GrzegorzJeziorak Chwałowice1220
29SOCHA MariuszSokół Kamień1131
30HACIA AdrianLKS Brzyska Wola1130
31HORAJECKI BartoszStal Gorzyce1030
32PARTYKA JacekBukowa Jastkowice1040
33MADEJ MichałUnia Nowa Sarzyna1020
34KACZMARCZYK PawełBukowa Jastkowice900
35MISIĄG PiotrMZKS Pogoń Leżajsk941
36DROŻDŻAL RafałMZKS Pogoń Leżajsk940
37FLOREK MateuszAzalia Wola Zarczycka900
38STORY DominikSokół Kamień940
39CHAMERA KonradLZS Rzeczyca Długa930
40SOBOTA GrzegorzAzalia Wola Zarczycka960
41RZEPIELA JakubTransdźwig Stale970
42GUMIENIAK SławomirŁKS Łowisko920
43PCHEŁKA KacperOlimpia Pysznica910
44KRUK StanisławMZKS Pogoń Leżajsk930
45BEDNARZ DominikSokół Kamień900
46OLKO TomaszŁKS Łowisko930
47DOKTOR KamilŁKS Łowisko810
48KACZMARCZYK DanielLKS Brzyska Wola860
49WIATR PatrykSokół Kamień840
50GRZEŚKIEWICZ AlanUnia Nowa Sarzyna820
51ŁYP MarcinOlimpia Pysznica8110
52OŻGA KrzysztofJeziorak Chwałowice810
53BUBIŁEK PiotrMZKS Pogoń Leżajsk860
54PARTYKA MichałStal Gorzyce750
55GUMIENIAK KrzysztofŁKS Łowisko750
56MRÓZ PawełSMS Siarka Tarnobrzeg710
57KABATA MirosławTransdźwig Stale740
58MŁYNARCZYK PiotrOlimpia Pysznica740
59JECZEŃ KamilTransdźwig Stale720
60IWANICKI JanuszPUKS Francesco Jelna740
61KURKIEWICZ MarcinJeziorak Chwałowice720
62WOJTAS PiotrLZS Ździary710
63URBANIK PiotrOlimpia Pysznica720
64RZEPIELA RobertTransdźwig Stale760
65WILK MaciejStal Nowa Dęba620
66SZLĘK SebastianTransdźwig Stale660
67CICHOŃ AdamLZS Ździary600
68ADAMCZYK ŁukaszSokół Sokolniki620
69SURDY MateuszTransdźwig Stale620
70BIGDOŃ SylwesterŁKS Łowisko620
71DZIOPAK KarolSokół Nisko600
72ZYGMUNT MateuszPUKS Francesco Jelna610
73NOWAK MariuszStal Nowa Dęba600
74LASKOWSKI DamianSłowianin Grębów630
75PODOLAK HubertAzalia Wola Zarczycka610
76LENIART MarcinLKS Brzyska Wola620
77SKUZA BartoszSokół Sokolniki610
78SIEMBIDA KrystianCzarni Lipa590
79KOTRYCH ArkadiuszStal Nowa Dęba520
80ŚWIĄDER TomaszStal Gorzyce510
81DELEKTA KamilŁKS Łowisko520
82DZIEDZIC PawełSokół Kamień510
83RURAK MaciejSokół Kamień510
84GIELAR JacekPodlesianka Kamień530
85SZESER MarcinTransdźwig Stale560
86GORZELANY KamilStal Nowa Dęba460
87SKRZYPEK GabrielSMS Siarka Tarnobrzeg400
88KOWALSKI HubertSokół Sokolniki450
89MACHOWSKI RafałStal Gorzyce410
90BEDNARZ PrzemysławSokół Nisko440
91TWORKO BartoszMZKS Pogoń Leżajsk440
92HANULA PawełŁKS Łowisko410
93MARCINIAK JanPodlesianka Kamień400
94SKWARA KarolJeziorak Chwałowice450
95WOŚ RafałOlimpia Pysznica470
96KASPRZAK KamilPUKS Francesco Jelna430
97LEJA RobertŁKS Łowisko460
98GOLIK AdrianStal Gorzyce420
99SZOŁTYS PawełSMS Siarka Tarnobrzeg410
100SZCZEPAŃSKI MarcinAzalia Wola Zarczycka440
101BRODA KacperSMS Siarka Tarnobrzeg451
102SŁOWIK GrzegorzBukowa Jastkowice450
103WĄS PatrykStal Nowa Dęba410
104FILIPIAK HubertStal Gorzyce410
105ULIASZ DawidBukowa Jastkowice460
106ŁOIN DariuszUnia Nowa Sarzyna410
107ZIELIŃSKI SzymonStal Nowa Dęba320
108SOCHA SebastianOlimpia Pysznica330
109BOLKA AndrzejŁKS Łowisko350
110KONEFAŁ TomaszSokół Kamień310
111DYBKA KamilOlimpia Pysznica350
112DZIURA AlbertLZS Jarocin330
113RĘKAS WiktorStal Gorzyce300
114MARUT MarcinPodlesianka Kamień330
115JANECZKO MateuszSMS Siarka Tarnobrzeg300
116ZMARZLIK LeonardSMS Siarka Tarnobrzeg300
117BESZCZYŃSKI DanielSokół Sokolniki300
118DZIURA AdrianBukowa Jastkowice320
119TOŚ DominikStal Gorzyce3111
120LOKAJ AdrianLZS Ździary300
121PODPORA MarcinLZS Ździary310
122ŁUKASIK ArkadiuszSłowianin Grębów331
123CIACH BernardStal Nowa Dęba340
124STAROŃ ArkadiuszLKS Brzyska Wola330
125GOŁĘBIOWSKI KarolJeziorak Chwałowice320
126STELMACH MateuszLZS Rzeczyca Długa340
127SOCHA KrzysztofŁKS Łowisko310
128CIBA MariuszSłowianin Grębów311
129GAJEWSKI ArkadiuszSMS Siarka Tarnobrzeg300
130MACH ŁukaszCzarni Lipa310
131WOLSKI PawełSMS Siarka Tarnobrzeg310
132WOŚKO KamilPUKS Francesco Jelna330
133KOCZWARA PawełJeziorak Chwałowice320
134GÓRNIAK KorneliuszJeziorak Chwałowice310
135KOZAK AdamŁKS Łowisko340
136STORY DanielPodlesianka Kamień370
137BOŻEK ŁukaszSokół Sokolniki320
138RURAK AdrianPodlesianka Kamień300
139SZADO ArturOlimpia Pysznica380
140SZUBA JacekSłowianin Grębów331
141TOBRA JarosławCzarni Lipa320
142OSKROBA AndrzejJeziorak Chwałowice310
143URBANIK KrzysztofLZS Ździary3111
144PIERÓG MarcinUnia Nowa Sarzyna320
145FURTAK PawełStal Nowa Dęba210
146SZUSTAK KarolSokół Sokolniki200
147KLOC PiotrOlimpia Pysznica230
148KORZONEK KarolStal Gorzyce200
149KIEŁBOWICZ AlbertLZS Ździary200
150FLORYS ŁukaszStal Nowa Dęba250
151BIEŃKOWSKI DawidUnia Nowa Sarzyna210
152MIŚKOWICZ PrzemysławŁKS Łowisko220
153BEDNARZ JakubOlimpia Pysznica210
154MĘDRYKOWSKI PawełSokół Sokolniki200
155HALINIAK KrzysztofOlimpia Pysznica200
156BERNAŚ MichałStal Gorzyce270
157MAJKA MateuszSłowianin Grębów271
158SAŁEK DamianLZS Ździary240
159WRÓBLEWSKI TedeuszSMS Siarka Tarnobrzeg200
160JANECZKO AdrianSłowianin Grębów240
161WDOWIAK PatrykSMS Siarka Tarnobrzeg200
162SZWEDO KamilOlimpia Pysznica210
163OSKROBA MichałJeziorak Chwałowice230
164PODOLAK NorbertAzalia Wola Zarczycka200
165ROGALA PawełSMS Siarka Tarnobrzeg210
166STELMACH MariuszLZS Rzeczyca Długa200
167HORODEŃSKI KacperTransdźwig Stale200
168GESSNER JakubSMS Siarka Tarnobrzeg220
169SMALISZ JakubBukowa Jastkowice200
170KUŁAGA MichałOKS Junior Zakrzów201
171WEREMIŃSKI KrzysztofOlimpia Pysznica200
172BARANOWSKI KamilSMS Siarka Tarnobrzeg200
173SIUDAK PrzemekLZS Ździary210
174PACZOCHA NikodemSMS Siarka Tarnobrzeg240
175KWIATKOWSKI ArturStal Gorzyce260
176KŁOS PawełAzalia Wola Zarczycka220
177KIDA DamianPodlesianka Kamień242
178FIETKO KonradJeziorak Chwałowice200
179DURDA PawełTransdźwig Stale210
180JANDZIŃSKI KonradLZS Ździary271
181GRUSZCZYK RafałLZS Ździary220
182ZALEWSKI FabianStal Nowa Dęba230
183DZIUBA PawełTransdźwig Stale220
184GRABARZ SzymonŁKS Łowisko200
185WOŚKO SzymonUnia Nowa Sarzyna270
186MIAZGA PawełPUKS Francesco Jelna210
187KRZEMIŃSKI KamilPUKS Francesco Jelna240
188PADOWSKI KrzysztofPUKS Francesco Jelna230
189WRONA DamianLKS Brzyska Wola230
190PODSTAWEK MateuszSokół Kamień220
191WINIARSKI PrzemysławStal Gorzyce220
192BIELAK KamilPUKS Francesco Jelna221
193DUDEK WojciechStal Nowa Dęba140
194SOCHA MarcinLKS Brzyska Wola100
195WALKÓW BartoszMZKS Pogoń Leżajsk120
196HAPON MateuszMZKS Pogoń Leżajsk120
197CĄPAŁA PiotrSokół Sokolniki110
198ZYGMUNT WojciechSłowianin Grębów100
199DĄBEK DorianSłowianin Grębów120
200WALSKI DawidTransdźwig Stale160
201BĄCZEK ŁukaszPUKS Francesco Jelna100
202JAGIEŁŁO JakubSokół Sokolniki100
203STYKA MichałStal Nowa Dęba101
204IVAKHNENKO KostiantynSokół Nisko100
205MAZUREK DanielSłowianin Grębów110
206GŁOWA AdamSMS Siarka Tarnobrzeg140
207SURDYKA KrystianPodlesianka Kamień110
208MURDZA MaciejOlimpia Pysznica121
209MACHAJ PatrykLZS Ździary170
210PIKUŁA PawełLKS Brzyska Wola100
211KURLEJ MateuszPodlesianka Kamień120
212MENDOŃ SebastianAzalia Wola Zarczycka120
213PŁOSZAJ MariuszAzalia Wola Zarczycka140
214KŁOS PiotrAzalia Wola Zarczycka100
215PODSTAWEK DominikSokół Kamień130
216RUDZIŃSKI KamilAzalia Wola Zarczycka100
217RAK KonradSłowianin Grębów161
218GRONOWICZ KarolMZKS Pogoń Leżajsk100
219SAPUŁA KrzysztofPodlesianka Kamień110
220MOKRZYCKI KacperStal Nowa Dęba140
221SNOPEK KacperStal Gorzyce100
222STALA MichałTransdźwig Stale110
223BURY MichałSMS Siarka Tarnobrzeg130
224DROŻDŻAL DominikMZKS Pogoń Leżajsk121
225SAJA ArturTransdźwig Stale110
226PIETRYCHA MichałMZKS Pogoń Leżajsk140
227KARWACKI KrzysztofMZKS Pogoń Leżajsk100
228KIEŁBOŃ PawelLKS Brzyska Wola110
229WAWRZAK MateuszLKS Brzyska Wola100
230NOWICKI KarolSMS Siarka Tarnobrzeg100
231CHOLEWA DawidOlimpia Pysznica172
232KUZIORA BartoszBukowa Jastkowice100
233MAREK MichałSłowianin Grębów100
234MAJEWSKI MarekBukowa Jastkowice140
235ŚRODEK TomaszJeziorak Chwałowice100
236RUTYNA MateuszAzalia Wola Zarczycka171
237PIENIEK KonradAzalia Wola Zarczycka120
238KĘDZIA KrzysztofBukowa Jastkowice110
239JAWORSKI BartłomiejJeziorak Chwałowice100
240OŻGA MarcinJeziorak Chwałowice150
241SZAL ŁukaszSMS Siarka Tarnobrzeg100
242BARAN TomaszPUKS Francesco Jelna110
243MRZYGŁÓD MarekSokół Sokolniki120
244KRASICKI-MOCKAŁŁO AleksySMS Siarka Tarnobrzeg100
245SURDYKA MaciejPodlesianka Kamień100
246MACIUBA MariuszSłowianin Grębów1130
247LUBERA SzymonTransdźwig Stale120
248GIERAK HubertCzarni Lipa1112
249KOTWICA PatrykBukowa Jastkowice110
250CHORAB AdrianSłowianin Grębów100
251GODWIN JakubSMS Siarka Tarnobrzeg110
252ZAJĄĆ JakubSMS Siarka Tarnobrzeg100
253TUREK JakubSMS Siarka Tarnobrzeg110
254PERLAK PatrykAzalia Wola Zarczycka160
255WIATROWSKI JakubBukowa Jastkowice100
256SUSZEK RafałJeziorak Chwałowice151
257RYBIŃSKI AdrianOlimpia Pysznica100
258PIEKUT AdrianSokół Kamień140
259FAJGER WojciechAzalia Wola Zarczycka120
260KRAKOWSKI BartłomiejCzarni Lipa100
261ORZECHOWSKI DawidSMS Siarka Tarnobrzeg130
262ZYGMUNT MarcinPUKS Francesco Jelna141
263ADAMCZYK PatrykStal Nowa Dęba100
264JANCZYK JakubŁKS Łowisko140
265WINIARSKI MiłoszLKS Brzyska Wola130
266TOMASZEWSKI DominikSMS Siarka Tarnobrzeg100
267BARTNIK TomaszOlimpia Pysznica120
268SULKOWSKI BartoszSMS Siarka Tarnobrzeg100
269WARCHOŁ GrzegorzBukowa Jastkowice100
270JANECZKO DanielTransdźwig Stale170
271SZYMAŃSKI RafałSokół Sokolniki140
272CICHOŃ DawidSan Kłyżów100
273KYĆ RafałLKS Brzyska Wola130
274LENIART DominikLKS Brzyska Wola110
275KOWALCZYK GrzegorzSłowianin Grębów160
276KOCIEŁ ArturAzalia Wola Zarczycka130
277GRUDYSZ SylwesterPUKS Francesco Jelna010
278TUR DominikCzarni Lipa030
279MAZUR MateuszBukowa Jastkowice051
280SMERDAK PiotrSłowianin Grębów020
281RYCHEL TomaszStal Gorzyce010
282MACH PawełCzarni Lipa010
283NOWACKI KamilSokół Sokolniki020
284BĄK TomaszAzalia Wola Zarczycka010
285PUZIO KrzysztofPodlesianka Kamień010
286KOŁODZIEJ SzymonPodlesianka Kamień010
287CIBA MariuszSłowianin Grębów031
288CZENCZEK JerzyLKS Brzyska Wola010
289WITKO MarcinLKS Brzyska Wola010
290BORKOWSKI DominikTransdźwig Stale010
291SIKORSKI KrystianLKS Brzyska Wola010
292DRELICH JakubOlimpia Pysznica010
293WIEPRZĘĆ MaciejLZS Ździary020
294BUREK KamilSMS Siarka Tarnobrzeg010
295SANECKI MarcinOlimpia Pysznica010
296GDULA MaciejMZKS Pogoń Leżajsk000
297MIŚKOWICZ RafałŁKS Łowisko010
298SERWACKI KrystianOlimpia Pysznica010
299MAZUR JakubSMS Siarka Tarnobrzeg010
300WARCHOŁ AdrianCzarni Lipa010
301MICHAŁEK MateuszStal Nowa Dęba010
302PRZEPIÓRKA NikodemStal Gorzyce030
303FERENC DominikAzalia Wola Zarczycka020
304SYGUŁA ZbigniewStal Gorzyce020
305FRAŃCZAK DominikSMS Siarka Tarnobrzeg030
306FLIS TomaszBukowa Jastkowice010
307BEDNARCZYK BartłomiejBukowa Jastkowice010
308ŻURAW MarcinUnia Nowa Sarzyna020
309WIĘCŁAW JakubStal Nowa Dęba020
310Brzeziński KrzysztofCzarni Lipa020
311STARTEK ŁukaszLZS Ździary030
312KACZKOWSKI TomaszOlimpia Pysznica020
313TUREK JerzySMS Siarka Tarnobrzeg010
314KURCABA BartłomiejAzalia Wola Zarczycka010
315SURMA SebastianOlimpia Pysznica020
316JABŁOŃSKI IgorTransdźwig Stale010
317ULAWSKI WojciechTransdźwig Stale010
318CHMURA JakubPUKS Francesco Jelna020
319MACHAJ PatrykLZS Ździary040
320ISKRA MateuszUnia Nowa Sarzyna081
321KORYTKO ŁukaszPodlesianka Kamień011
322OŻÓG MieczysławBukowa Jastkowice050
323BAŁUT KrzysztofPodlesianka Kamień030
324KIDA MariuszAzalia Wola Zarczycka010
325KOSTYRA ArturPodlesianka Kamień010
326FLIS KarolAzalia Wola Zarczycka010
327LEPTACZ MarcinMZKS Pogoń Leżajsk020
328GDULA BartłomiejMZKS Pogoń Leżajsk000
329BARANOWSKI PiotrMZKS Pogoń Leżajsk000
330DROŻDŻAL ArkadiuszMZKS Pogoń Leżajsk060
331RYZHAK MaksymMZKS Pogoń Leżajsk040
332GOŁDA MikołajMZKS Pogoń Leżajsk030
333CHOŁODY JakubMZKS Pogoń Leżajsk000
334SITEK PatrykMZKS Pogoń Leżajsk000
335LESIAK WiktorSłowianin Grębów090
336DRĄG GrzegorzCzarni Lipa030
337SZAST MateuszPodlesianka Kamień050
338GÓRNIAK MarcinJeziorak Chwałowice010
339MAJEWSKI MateuszJeziorak Chwałowice080
340KOZYRA JacekAzalia Wola Zarczycka010
341BIENIARZ WojciechSMS Siarka Tarnobrzeg020
342GNIDEC JerzyLZS Ździary020
343PAMUŁA PatrykCzarni Lipa040
344DĄBEK DominikCzarni Lipa020
345NIZIOŁ KamilŁKS Łowisko020
346GŁOWACKI AdrianStal Nowa Dęba010
347KALINKA RadosławSokół Sokolniki010
348BARAN WaldemarPodlesianka Kamień010
349WOJNIAK JakubCzarni Lipa010
350BOREK WojciechMZKS Pogoń Leżajsk000
351KOZŁOWSKI HubertPUKS Francesco Jelna010
352BEDNARZ PawełBukowa Jastkowice010
353JABŁOŃSKI ŁukaszOlimpia Pysznica030
354BAJ JakubMZKS Pogoń Leżajsk010
355TABOR JakubSMS Siarka Tarnobrzeg010
356REMBISZ KrystianŁKS Łowisko040
357CZERWONKA AleksanderMZKS Pogoń Leżajsk010
358KACZMARCZYK KonradLKS Brzyska Wola030
359GOLIK PrzemysławPUKS Francesco Jelna050
360MISIAK KamilTransdźwig Stale010
361TORBA MariuszCzarni Lipa020
362STEC RobertCzarni Lipa010
363RZEKĘĆ RafałOlimpia Pysznica030
364JÓZEFIAK KacperSMS Siarka Tarnobrzeg010
365KARNAT KacperStal Nowa Dęba010
366JECZEŃ GrzegorzTransdźwig Stale010
367ŻYCZYŃSKI MichałCzarni Lipa011
368KOWALSKI MateuszPodlesianka Kamień010
369RĘBISZ RafałStal Nowa Dęba020
370KĘPA DamianUnia Nowa Sarzyna020
371PCHEŁKA MariuszLZS Ździary010
372UJDA PawełLZS Ździary020
373KUŁACZKOWSKI MarcinSłowianin Grębów030
374TRYKA KamilCzarni Lipa010
375GÓRANIAK DamianJeziorak Chwałowice020
376MAJCZAK DawidSparta Jeżowe020
377CHOJNACKI SzymonPUKS Francesco Jelna030
378MADEJ KrystianStal Gorzyce030
379SOBIERAJ SzymonTransdźwig Stale010
380HACIA ArkadiuszLKS Brzyska Wola010
381PYSZCZEK KonradTransdźwig Stale040
382URBANIAK PawełStal Nowa Dęba020
383LATAWIEC ŁukaszJeziorak Chwałowice040
384PATEREK BartoszStal Gorzyce020
385PLĘS MateuszCzarni Lipa020
386CHAMERA KarolCzarni Lipa020
387WYDRA KamilJeziorak Chwałowice010
388HALINIAK GrzegorzBukowa Jastkowice030
389KOLUCH JanOlimpia Pysznica030
390BUKOWSKI KonradŁKS Łowisko000

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

66 + = 67