KLASYFIKACJA STRZELCÓW

📣 Przedstawiamy zestawienie strzelonych bramek naszych zawodników w minionej już rundzie jesiennej 🥳
Była to zdecydowanie udana runda pod względem zdobyczy bramkowej Piwoszy⚽️

Mamy nadzieję, że na wiosnę będzie ich przynamniej tyle samo, a nawet i więcej! 💪🏼

STATYSTYKI ZAWODNIKÓW

RangaZawodnikDrużynaGoleŻółte kartkiCzerwone kartki
1SZYMANEK GrzegorzStal Gorzyce5210
2SOBIŁO WojciechLZS Ździary2730
3BŁAJDA KrystianSokół Kamień2640
4ZAGAJA AdrianAzalia Wola Zarczycka2410
5KOBYLARZ KamilSokół Nisko2440
6SKUBA KarolSokół Kamień2010
7STEFAN JakubMZKS Pogoń Leżajsk2030
8ŁUCZAK ArturSokół Kamień1810
9LEBIODA JakubLZS Ździary1800
10PIGAN DawidMZKS Pogoń Leżajsk1841
11DAPOLLOONIO LuigiSMS Siarka Tarnobrzeg1751
12SOBOTA AndrzejAzalia Wola Zarczycka1650
13MICHALSKI MateuszSokół Sokolniki1621
14KOBYLARZ ŁukaszŁKS Łowisko1520
15KURKIEWICZ MateuszJeziorak Chwałowice1540
16SARZYŃSKI ErykSokół Kamień1530
17BŁAŻEJOWICZ KamilOlimpia Pysznica1560
18STĄPORSKI PrzemysławTransdźwig Stale1520
19PIECHNIAK BartoszBukowa Jastkowice1520
20SERAFIN KamilStal Nowa Dęba1560
21CUPAK JuliuszLZS Ździary1430
22TOFIL GrzegorzOlimpia Pysznica1360
23BAŁDYGA DawidSMS Siarka Tarnobrzeg1330
24SUDOŁ MateuszPodlesianka Kamień13121
25ZASKALSKI JakubStal Nowa Dęba1330
26WOŹNIAK GrzegorzSokół Kamień1220
27WOJTAS RadosławLZS Ździary1240
28RYCHEL GrzegorzSokół Kamień1240
29SOCHA MariuszSokół Kamień1131
30HACIA AdrianLKS Brzyska Wola1130
31MADEJ MichałLZS Ździary1020
32HORAJECKI BartoszSokół Kamień1030
33PARTYKA JacekBukowa Jastkowice1040
34BEDNARZ DominikSokół Kamień900
35GUMIENIAK SławomirŁKS Łowisko920
36DROŻDŻAL RafałMZKS Pogoń Leżajsk940
37RZEPIELA JakubTransdźwig Stale970
38MISIĄG PiotrMZKS Pogoń Leżajsk941
39FLOREK MateuszAzalia Wola Zarczycka900
40OLKO TomaszŁKS Łowisko930
41PCHEŁKA KacperLZS Ździary910
42KRUK StanisławMZKS Pogoń Leżajsk930
43STORY DominikSokół Kamień940
44CHAMERA KonradLZS Rzeczyca Długa930
45SOBOTA GrzegorzAzalia Wola Zarczycka960
46KACZMARCZYK PawełStal Gorzyce900
47WIATR PatrykSokół Kamień840
48OŻGA KrzysztofJeziorak Chwałowice810
49ŁYP MarcinOlimpia Pysznica8110
50DOKTOR KamilŁKS Łowisko810
51GRZEŚKIEWICZ AlanUnia Nowa Sarzyna820
52BUBIŁEK PiotrMZKS Pogoń Leżajsk860
53KACZMARCZYK DanielLKS Brzyska Wola860
54GUMIENIAK KrzysztofŁKS Łowisko750
55URBANIK PiotrOlimpia Pysznica720
56MŁYNARCZYK PiotrSokół Nisko740
57JECZEŃ KamilTransdźwig Stale720
58KABATA MirosławTransdźwig Stale740
59RZEPIELA RobertTransdźwig Stale760
60WOJTAS PiotrLZS Ździary710
61PARTYKA MichałStal Gorzyce750
62IWANICKI JanuszPUKS Francesco Jelna740
63MRÓZ PawełSMS Siarka Tarnobrzeg710
64KURKIEWICZ MarcinJeziorak Chwałowice720
65NOWAK MariuszStal Nowa Dęba600
66SZLĘK SebastianTransdźwig Stale660
67WILK MaciejStal Nowa Dęba620
68SURDY MateuszTransdźwig Stale620
69LENIART MarcinLKS Brzyska Wola620
70BIGDOŃ SylwesterŁKS Łowisko620
71CICHOŃ AdamLZS Ździary600
72PODOLAK HubertAzalia Wola Zarczycka610
73LASKOWSKI DamianSłowianin Grębów630
74ZYGMUNT MateuszPUKS Francesco Jelna610
75ADAMCZYK ŁukaszSokół Sokolniki620
76SKUZA BartoszSokół Sokolniki610
77DZIOPAK KarolSokół Nisko600
78RURAK MaciejSokół Kamień510
79GIELAR JacekPodlesianka Kamień530
80DELEKTA KamilŁKS Łowisko520
81DZIEDZIC PawełSokół Kamień510
82SIEMBIDA KrystianCzarni Lipa590
83ŚWIĄDER TomaszStal Gorzyce510
84SZESER MarcinTransdźwig Stale560
85KOTRYCH ArkadiuszStal Nowa Dęba520
86TWORKO BartoszMZKS Pogoń Leżajsk440
87SŁOWIK GrzegorzLZS Ździary450
88LEJA RobertŁKS Łowisko460
89SZOŁTYS PawełSMS Siarka Tarnobrzeg410
90MARCINIAK JanPodlesianka Kamień400
91ULIASZ DawidBukowa Jastkowice460
92BRODA KacperSMS Siarka Tarnobrzeg451
93SKRZYPEK GabrielSMS Siarka Tarnobrzeg400
94ŁOIN DariuszUnia Nowa Sarzyna410
95KASPRZAK KamilPUKS Francesco Jelna430
96FILIPIAK HubertStal Gorzyce410
97WOŚ RafałOlimpia Pysznica470
98GOLIK AdrianStal Gorzyce420
99BEDNARZ PrzemysławStal Gorzyce440
100MACHOWSKI RafałStal Gorzyce410
101SZCZEPAŃSKI MarcinAzalia Wola Zarczycka440
102GORZELANY KamilStal Nowa Dęba460
103WĄS PatrykStal Nowa Dęba410
104HANULA PawełŁKS Łowisko410
105KOWALSKI HubertSokół Sokolniki450
106SKWARA KarolJeziorak Chwałowice450
107STELMACH MateuszLZS Rzeczyca Długa340
108ZMARZLIK LeonardSMS Siarka Tarnobrzeg300
109SOCHA KrzysztofŁKS Łowisko310
110BOLKA AndrzejŁKS Łowisko350
111DZIURA AdrianBukowa Jastkowice320
112BESZCZYŃSKI DanielStal Gorzyce300
113SZUBA JacekSłowianin Grębów331
114RĘKAS WiktorStal Gorzyce300
115ZIELIŃSKI SzymonStal Nowa Dęba320
116WOLSKI PawełSMS Siarka Tarnobrzeg310
117GAJEWSKI ArkadiuszSMS Siarka Tarnobrzeg300
118MARUT MarcinPodlesianka Kamień330
119MACH ŁukaszCzarni Lipa310
120LOKAJ AdrianLZS Ździary300
121TOBRA JarosławCzarni Lipa320
122STORY DanielPodlesianka Kamień370
123JANECZKO MateuszSMS Siarka Tarnobrzeg300
124GÓRNIAK KorneliuszJeziorak Chwałowice310
125PODPORA MarcinLZS Ździary310
126KOCZWARA PawełJeziorak Chwałowice320
127ŁUKASIK ArkadiuszSłowianin Grębów331
128CIACH BernardStal Nowa Dęba340
129STAROŃ ArkadiuszLKS Brzyska Wola330
130URBANIK KrzysztofLZS Ździary3111
131OSKROBA AndrzejJeziorak Chwałowice310
132KOZAK AdamŁKS Łowisko340
133DZIURA AlbertLZS Jarocin330
134WOŚKO KamilPUKS Francesco Jelna330
135PIERÓG MarcinUnia Nowa Sarzyna320
136SOCHA SebastianOlimpia Pysznica330
137GOŁĘBIOWSKI KarolJeziorak Chwałowice320
138TOŚ DominikStal Gorzyce3111
139RURAK AdrianPodlesianka Kamień300
140BOŻEK ŁukaszSokół Sokolniki320
141KONEFAŁ TomaszSokół Kamień310
142CIBA MariuszSłowianin Grębów311
143DYBKA KamilOlimpia Pysznica350
144SZADO ArturOlimpia Pysznica380
145FIETKO KonradJeziorak Chwałowice200
146KWIATKOWSKI ArturStal Gorzyce260
147STELMACH MariuszLZS Rzeczyca Długa200
148SAŁEK DamianLZS Ździary240
149JANDZIŃSKI KonradUnia Nowa Sarzyna271
150ROGALA PawełSMS Siarka Tarnobrzeg210
151GRUSZCZYK RafałLZS Ździary220
152WDOWIAK PatrykSMS Siarka Tarnobrzeg200
153ZALEWSKI FabianStal Nowa Dęba230
154KŁOS PawełAzalia Wola Zarczycka220
155DZIUBA PawełTransdźwig Stale220
156KUŁAGA MichałOKS Junior Zakrzów201
157PACZOCHA NikodemSMS Siarka Tarnobrzeg240
158WOŚKO SzymonUnia Nowa Sarzyna270
159KIDA DamianPodlesianka Kamień242
160MĘDRYKOWSKI PawełSokół Sokolniki200
161DURDA PawełTransdźwig Stale210
162PADOWSKI KrzysztofPUKS Francesco Jelna230
163KORZONEK KarolStal Gorzyce200
164BERNAŚ MichałStal Gorzyce270
165BIEŃKOWSKI DawidUnia Nowa Sarzyna210
166WRÓBLEWSKI TedeuszSMS Siarka Tarnobrzeg200
167BARANOWSKI KamilSMS Siarka Tarnobrzeg200
168HALINIAK KrzysztofOlimpia Pysznica200
169HORODEŃSKI KacperTransdźwig Stale200
170MAJKA MateuszSłowianin Grębów271
171PODOLAK NorbertAzalia Wola Zarczycka200
172WINIARSKI PrzemysławStal Gorzyce220
173MIŚKOWICZ PrzemysławŁKS Łowisko220
174SZUSTAK KarolStal Gorzyce200
175PODSTAWEK MateuszSokół Kamień220
176BIELAK KamilPUKS Francesco Jelna221
177MIAZGA PawełPUKS Francesco Jelna210
178SIUDAK PrzemekLZS Ździary210
179OSKROBA MichałJeziorak Chwałowice230
180SMALISZ JakubBukowa Jastkowice200
181WRONA DamianLKS Brzyska Wola230
182KIEŁBOWICZ AlbertLZS Ździary200
183FLORYS ŁukaszStal Nowa Dęba250
184BEDNARZ JakubOlimpia Pysznica210
185JANECZKO AdrianSłowianin Grębów240
186FURTAK PawełStal Nowa Dęba210
187KLOC PiotrSokół Nisko230
188SZWEDO KamilOlimpia Pysznica210
189WEREMIŃSKI KrzysztofOlimpia Pysznica200
190KRZEMIŃSKI KamilPUKS Francesco Jelna240
191GESSNER JakubSMS Siarka Tarnobrzeg220
192GRABARZ SzymonStal II Stalowa Wola200
193MENDOŃ SebastianAzalia Wola Zarczycka120
194SZAL ŁukaszSMS Siarka Tarnobrzeg100
195BARTNIK TomaszOlimpia Pysznica120
196SULKOWSKI BartoszSMS Siarka Tarnobrzeg100
197GIERAK HubertCzarni Lipa1112
198KOWALCZYK GrzegorzSłowianin Grębów160
199KUZIORA BartoszBukowa Jastkowice100
200LENIART DominikLKS Brzyska Wola110
201LUBERA SzymonTransdźwig Stale120
202SURDYKA MaciejPodlesianka Kamień100
203JAGIEŁŁO JakubSokół Sokolniki100
204KŁOS PiotrAzalia Wola Zarczycka100
205ŚRODEK TomaszJeziorak Chwałowice100
206TOMASZEWSKI DominikSMS Siarka Tarnobrzeg100
207HAPON MateuszMZKS Pogoń Leżajsk120
208SUSZEK RafałJeziorak Chwałowice151
209WALKÓW BartoszMZKS Pogoń Leżajsk120
210JAWORSKI BartłomiejJeziorak Chwałowice100
211WINIARSKI MiłoszLKS Brzyska Wola130
212CĄPAŁA PiotrSokół Sokolniki110
213SAJA ArturTransdźwig Stale110
214FAJGER WojciechAzalia Wola Zarczycka120
215MAREK MichałSłowianin Grębów100
216RYBIŃSKI AdrianOlimpia Pysznica100
217BURY MichałSMS Siarka Tarnobrzeg130
218SAPUŁA KrzysztofPodlesianka Kamień110
219STYKA MichałStal Nowa Dęba101
220RUTYNA MateuszAzalia Wola Zarczycka171
221CICHOŃ DawidBukowa Jastkowice100
222WARCHOŁ GrzegorzBukowa Jastkowice100
223ZAJĄĆ JakubSMS Siarka Tarnobrzeg100
224CHORAB AdrianSłowianin Grębów100
225ZYGMUNT WojciechSłowianin Grębów100
226MOKRZYCKI KacperStal Nowa Dęba140
227IVAKHNENKO KostiantynSokół Kamień100
228MAZUREK DanielSłowianin Grębów110
229GŁOWA AdamSMS Siarka Tarnobrzeg140
230RUDZIŃSKI KamilAzalia Wola Zarczycka100
231GODWIN JakubSMS Siarka Tarnobrzeg110
232NOWICKI KarolSMS Siarka Tarnobrzeg100
233KĘDZIA KrzysztofBukowa Jastkowice110
234SNOPEK KacperStal Gorzyce100
235KRAKOWSKI BartłomiejCzarni Lipa100
236KURLEJ MateuszPodlesianka Kamień120
237WAWRZAK MateuszLKS Brzyska Wola100
238TUREK JakubSMS Siarka Tarnobrzeg110
239PIKUŁA PawełLKS Brzyska Wola100
240CHOLEWA DawidOlimpia Pysznica172
241PERLAK PatrykAzalia Wola Zarczycka160
242PIEKUT AdrianSokół Kamień140
243MRZYGŁÓD MarekSokół Sokolniki120
244STALA MichałTransdźwig Stale110
245MURDZA MaciejOlimpia Pysznica121
246KRASICKI-MOCKAŁŁO AleksySMS Siarka Tarnobrzeg100
247SZYMAŃSKI RafałSokół Sokolniki140
248KOCIEŁ ArturAzalia Wola Zarczycka130
249ADAMCZYK PatrykStal Nowa Dęba100
250OŻGA MarcinJeziorak Chwałowice150
251ORZECHOWSKI DawidSMS Siarka Tarnobrzeg130
252MACIUBA MariuszSłowianin Grębów1130
253SURDYKA KrystianPodlesianka Kamień110
254JANECZKO DanielTransdźwig Stale170
255DĄBEK DorianSłowianin Grębów120
256PŁOSZAJ MariuszAzalia Wola Zarczycka140
257WALSKI DawidTransdźwig Stale160
258KARWACKI KrzysztofMZKS Pogoń Leżajsk100
259MACHAJ PatrykLZS Ździary170
260ZYGMUNT MarcinPUKS Francesco Jelna141
261BĄCZEK ŁukaszPUKS Francesco Jelna100
262SOCHA MarcinLKS Brzyska Wola100
263KYĆ RafałLKS Brzyska Wola130
264RAK KonradSłowianin Grębów161
265KOTWICA PatrykBukowa Jastkowice110
266KIEŁBOŃ PawelLKS Brzyska Wola110
267JANCZYK JakubSokół Nisko140
268DROŻDŻAL DominikMZKS Pogoń Leżajsk121
269WIATROWSKI JakubBukowa Jastkowice100
270MAJEWSKI MarekBukowa Jastkowice140
271GRONOWICZ KarolMZKS Pogoń Leżajsk100
272PIETRYCHA MichałMZKS Pogoń Leżajsk140
273PIENIEK KonradAzalia Wola Zarczycka120
274BARAN TomaszPUKS Francesco Jelna110
275DUDEK WojciechStal Nowa Dęba140
276PODSTAWEK DominikSokół Kamień130
277TUR DominikCzarni Lipa030
278GOLIK PrzemysławPUKS Francesco Jelna050
279DRELICH JakubOlimpia Pysznica010
280ISKRA MateuszUnia Nowa Sarzyna081
281GDULA MaciejMZKS Pogoń Leżajsk000
282SURMA SebastianOlimpia Pysznica020
283GDULA BartłomiejMZKS Pogoń Leżajsk000
284WIĘCŁAW JakubStal Nowa Dęba020
285GRUDYSZ SylwesterPUKS Francesco Jelna010
286DROŻDŻAL ArkadiuszMZKS Pogoń Leżajsk060
287KOŁODZIEJ SzymonPodlesianka Kamień010
288LEPTACZ MarcinMZKS Pogoń Leżajsk020
289BAJ JakubMZKS Pogoń Leżajsk010
290UJDA PawełLZS Ździary020
291BUKOWSKI KonradŁKS Łowisko000
292NIZIOŁ KamilŁKS Łowisko020
293MAZUR JakubSMS Siarka Tarnobrzeg010
294PCHEŁKA MariuszLZS Ździary010
295BOREK WojciechMZKS Pogoń Leżajsk000
296OŻÓG MieczysławBukowa Jastkowice050
297SANECKI MarcinOlimpia Pysznica010
298SERWACKI KrystianOlimpia Pysznica010
299BORKOWSKI DominikTransdźwig Stale010
300KACZKOWSKI TomaszOlimpia Pysznica020
301STARTEK ŁukaszLZS Ździary030
302PYSZCZEK KonradTransdźwig Stale040
303SYGUŁA ZbigniewStal Gorzyce020
304RYCHEL TomaszSłowianin Grębów010
305JABŁOŃSKI IgorTransdźwig Stale010
306MIŚKOWICZ RafałŁKS Łowisko010
307BĄK TomaszAzalia Wola Zarczycka010
308MACHAJ PatrykLZS Ździary040
309CIBA MariuszSłowianin Grębów031
310MICHAŁEK MateuszStal Nowa Dęba010
311WITKO MarcinLKS Brzyska Wola010
312SMERDAK PiotrSłowianin Grębów020
313NOWACKI KamilSokół Sokolniki020
314PUZIO KrzysztofPodlesianka Kamień010
315ULAWSKI WojciechOlimpia Pysznica010
316SIKORSKI KrystianLKS Brzyska Wola010
317PRZEPIÓRKA NikodemStal Gorzyce030
318BUREK KamilSMS Siarka Tarnobrzeg010
319KUŁACZKOWSKI MarcinSłowianin Grębów030
320MADEJ KrystianStal Gorzyce030
321WIEPRZĘĆ MaciejLZS Ździary020
322ŻURAW MarcinUnia Nowa Sarzyna020
323MACH PawełCzarni Lipa010
324WARCHOŁ AdrianCzarni Lipa010
325CHAMERA KarolCzarni Lipa020
326WOJNIAK JakubCzarni Lipa010
327ŻYCZYŃSKI MichałCzarni Lipa011
328KACZMARCZYK KonradLKS Brzyska Wola030
329KOWALSKI MateuszPodlesianka Kamień010
330KIDA MariuszAzalia Wola Zarczycka010
331HACIA ArkadiuszLKS Brzyska Wola010
332KURCABA BartłomiejAzalia Wola Zarczycka010
333KOLUCH JanOlimpia Pysznica030
334HALINIAK GrzegorzBukowa Jastkowice030
335BAŁUT KrzysztofPodlesianka Kamień030
336FRAŃCZAK DominikSMS Siarka Tarnobrzeg030
337FLIS TomaszBukowa Jastkowice010
338BEDNARCZYK BartłomiejBukowa Jastkowice010
339WYDRA KamilJeziorak Chwałowice010
340PLĘS MateuszCzarni Lipa020
341DĄBEK DominikCzarni Lipa020
342Brzeziński KrzysztofCzarni Lipa020
343TUREK JerzySMS Siarka Tarnobrzeg010
344PATEREK BartoszStal Gorzyce020
345LATAWIEC ŁukaszJeziorak Chwałowice040
346URBANIAK PawełStal Nowa Dęba020
347SOBIERAJ SzymonTransdźwig Stale010
348KĘPA DamianUnia Nowa Sarzyna020
349KORYTKO ŁukaszPodlesianka Kamień011
350KOSTYRA ArturPodlesianka Kamień010
351GŁOWACKI AdrianStal Nowa Dęba010
352CHOJNACKI SzymonPUKS Francesco Jelna030
353MAJCZAK DawidPodlesianka Kamień020
354GÓRANIAK DamianJeziorak Chwałowice020
355RĘBISZ RafałStal Nowa Dęba020
356DRĄG GrzegorzCzarni Lipa030
357PAMUŁA PatrykCzarni Lipa040
358RZEKEĆ RafałOlimpia Pysznica030
359KARNAT KacperStal Nowa Dęba010
360CHMURA JakubPUKS Francesco Jelna020
361JÓZEFIAK KacperSMS Siarka Tarnobrzeg010
362CZERWONKA AleksanderMZKS Pogoń Leżajsk010
363CZENCZEK JerzyLKS Brzyska Wola010
364RYZHAK MaksymMZKS Pogoń Leżajsk040
365TRYKA KamilCzarni Lipa010
366GOŁDA MikołajMZKS Pogoń Leżajsk030
367CHOŁODY JakubMZKS Pogoń Leżajsk000
368MAZUR MateuszBukowa Jastkowice051
369SITEK PatrykMZKS Pogoń Leżajsk000
370FLIS KarolAzalia Wola Zarczycka010
371FERENC DominikAzalia Wola Zarczycka020
372KALINKA RadosławSokół Sokolniki010
373JECZEŃ GrzegorzTransdźwig Stale010
374LESIAK WiktorSłowianin Grębów090
375KOZŁOWSKI HubertPUKS Francesco Jelna010
376STEC RobertCzarni Lipa010
377TORBA MariuszCzarni Lipa020
378SZAST MateuszPodlesianka Kamień050
379MISIAK KamilTransdźwig Stale010
380GÓRNIAK MarcinJeziorak Chwałowice010
381MAJEWSKI MateuszJeziorak Chwałowice080
382BARAN WaldemarPodlesianka Kamień010
383REMBISZ KrystianŁKS Łowisko040
384TABOR JakubSMS Siarka Tarnobrzeg010
385KOZYRA JacekAzalia Wola Zarczycka010
386JABŁOŃSKI ŁukaszOlimpia Pysznica030
387BEDNARZ PawełBukowa Jastkowice010
388BIENIARZ WojciechSMS Siarka Tarnobrzeg020
389BARANOWSKI PiotrMZKS Pogoń Leżajsk000
390GNIDEC JerzyLZS Ździary020

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

− 2 = 1