Wyniki – Leżajsk Cup – 26.11.2023

✅🏟 Hala sportowa Zespół Szkół Licealnych w Leżajsku:

➡️ Grupa ORLIK (2013-2014)
🗓 26.11.2023r.
⏱ Godzina 08:30 – 16:00

1. 8:30 – 8:42 AP POGOŃ LEŻAJSK – SPARTA II LEŻAJSK 0:3
2. 8:44 – 8:56 SPARTA I LEŻAJSK – AP JEŻOWE 2:0
3. 8:58 – 9:10 AP GŁOGOVIA GŁOGÓW MŁP. – BKS BIŁGORAJ 0:0
4. 9:12 – 9:24 WKS KURZYNA – MKS STAL NOWA DĘBA 0:0
5. 9:26 – 9:38 AP POGOŃ LEŻAJSK – AP JEŻOWE 5:1
6. 9:40 – 9:52 SPARTA II LEŻAJSK – BKS BIŁGORAJ 2:0
7. 9:54 – 10:06 SPARTA I LEŻAJSK – MKS STAL NOWA DĘBA 0:0
8. 10:08 – 10:20 AP GŁOGOVIA GŁOGÓW MŁP. – WKS KURZYNA 0:0
9. 10:22 – 10:34 AP POGOŃ LEŻAJSK – BKS BIŁGORAJ 1:1
10. 10:36 – 10:48 AP JEŻOWE – MKS STAL NOWA DĘBA 4:0
11. 10:50 – 11:02 SPARTA II LEŻAJSK – WKS KURZYNA 3:0
12. 11:04 – 11:16 SPARTA I LEŻAJSK – AP GŁOGOVIA GŁOGÓW MŁP. 2:0
13. 11:18 – 11:30 AP POGOŃ LEŻAJSK – MKS STAL NOWA DĘBA 3:0
14. 11:32 – 11:44 BKS BIŁGORAJ – WKS KURZYNA 0:1
15. 11:46 – 11:58 AP JEŻOWE – AP GŁOGOVIA GŁOGÓW MŁP. 2:2
16. 12:00 – 12:12 SPARTA II LEŻAJSK – SPARTA I LEŻAJSK 2:0
17. 12:14 – 12:26 AP POGOŃ LEŻAJSK – WKS KURZYNA 0:2
18. 12:28 – 12:40 MKS STAL NOWA DĘBA – AP GŁOGOVIA GŁOGÓW MŁP. 0:3
19. 12:42 – 12:54 BKS BIŁGORAJ – SPARTA I LEŻAJSK 0:0
20. 12:56 – 13:08 SPARTA II LEŻAJSK – AP JEŻOWE 4:2
21. 13:10 – 13:22 AP POGOŃ LEŻAJSK – AP GŁOGOVIA GŁOGÓW MŁP. 0:2
22. 13:24 – 13:36 WKS KURZYNA – SPARTA I LEŻAJSK 0:1
23. 13:38 – 13:50 SPARTA II LEŻAJSK – MKS STAL NOWA DĘBA 3:0
24. 13:52 – 14:04 BKS BIŁGORAJ – AP JEŻOWE 0:1
25. 14:06 – 14:18 AP POGOŃ LEŻAJSK – SPARTA I LEŻAJSK 1:1
26. 14:20 – 14:32 AP GŁOGOVIA GŁOGÓW MŁP. – SPARTA II LEŻAJSK
27. 14:34 – 14:46 WKS KURZYNA – AP JEŻOWE
28. 14:48 – 15:00 MKS STAL NOWA DĘBA – BKS BIŁGORAJ

✅🏟 Hala sportowa Zespół Szkół Technicznych w Leżajsku

➡️ Grupa TRAMPKARZ (2010)
🗓 26.11.2023r.
⏱ Godzina 08:30 – 16:00

1. 8:30 – 8:42 AP POGOŃ LEŻAJSK I – AP VOLANIA WOLA ZARCZYCKA 3:0
2. 8:44 – 8:56 AP POGOŃ LEŻAJSK II – GÓRNOVIA GÓRNO 1:2
3. 8:58 – 9:10 MKS SOKÓŁ NISKO – POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW 0:2
4. 9:12 – 9:24 GAUDIUM ZAMOŚĆ – UKS FA LUBACZÓW 2:0
5. 9:26 – 9:38 AP POGOŃ LEŻAJSK I – GÓRNOVIA GÓRNO 1:0
6. 9:40 – 9:52 AP VOLANIA WOLA ZARCZYCKA – POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW 1:4
7. 9:54 – 10:06 AP POGOŃ LEŻAJSK II – UKS FA LUBACZÓW 0:4
8. 10:08 – 10:20 MKS SOKÓŁ NISKO – GAUDIUM ZAMOŚĆ 1:2
9. 10:22 – 10:34 AP POGOŃ LEŻAJSK I – POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW 0:0
10. 10:36 – 10:48 GÓRNOVIA GÓRNO – UKS FA LUBACZÓW 1:2
11. 10:50 – 11:02 AP VOLANIA WOLA ZARCZYCKA – GAUDIUM ZAMOŚĆ 0:1
12. 11:04 – 11:16 AP POGOŃ LEŻAJSK II – MKS SOKÓŁ NISKO 0:4
13. 11:18 – 11:30 AP POGOŃ LEŻAJSK I – UKS FA LUBACZÓW 1:0
14. 11:32 – 11:44 POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW – GAUDIUM ZAMOŚĆ 0:1
15. 11:46 – 11:58 GÓRNOVIA GÓRNO – MKS SOKÓŁ NISKO 1:2
16. 12:00 – 12:12 AP VOLANIA WOLA ZARCZYCKA – AP POGOŃ LEŻAJSK II 2:0
17. 12:14 – 12:26 AP POGOŃ LEŻAJSK I – GAUDIUM ZAMOŚĆ 0:1
18. 12:28 – 12:40 UKS FA LUBACZÓW – MKS SOKÓŁ NISKO 1:1
19. 12:42 – 12:54 POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW – AP POGOŃ LEŻAJSK II 5:0
20. 12:56 – 13:08 AP VOLANIA WOLA ZARCZYCKA – GÓRNOVIA GÓRNO 3:1
21. 13:10 – 13:22 AP POGOŃ LEŻAJSK I – MKS SOKÓŁ NISKO 0:0
22. 13:24 – 13:36 GAUDIUM ZAMOŚĆ – AP POGOŃ LEŻAJSK II 3:1
23. 13:38 – 13:50 AP VOLANIA WOLA ZARCZYCKA – UKS FA LUBACZÓW 1:1
24. 13:52 – 14:04 POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW – GÓRNOVIA GÓRNO 2:0
25. 14:06 – 14:18 AP POGOŃ LEŻAJSK I – AP POGOŃ LEŻAJSK II 5:0
26. 14:20 – 14:32 MKS SOKÓŁ NISKO – AP VOLANIA WOLA ZARCZYCKA 5:0
27. 14:34 – 14:46 GAUDIUM ZAMOŚĆ – GÓRNOVIA GÓRNO 5:0
28. 14:48 – 15:00 UKS FA LUBACZÓW – POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW 1:1

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours

18 − = 12