Wyniki – Leżajsk Cup – 25.11.2023

✅🏟 Hala sportowa Zespół Szkół Licelanych w Leżajsku:

➡️ Grupa ŻAK (2015-2016)
🗓 25.11.2023r.
⏱ Godzina 08:30 – 16:00

1. 8:30 – 8:42 AP POGOŃ LEŻAJSK 1:0ASTRA MEDYNIA GŁOGOWSKA
2. 8:44 – 8:56 SPARTA LEŻAJSK 4:0 ORZEŁEK PRZEWORSK BIAŁY
3. 8:58 – 9:10 ORZEŁEK PRZEWORSK CZERWONY 0:4 GAP ZALESZANY
4. 9:12 – 9:24 STAL GORZYCE 0:5 KONICZYNKA KROSNO
5. 9:26 – 9:38 AP POGOŃ LEŻAJSK 1:1 ORZEŁEK PRZEWORSK BIAŁY
6. 9:40 – 9:52 ASTRA MEDYNIA GŁOGOWSKA 0:2 GAP ZALESZANY
7. 9:54 – 10:06 SPARTA LEŻAJSK 1:1 KONICZYNKA KROSNO
8. 10:08 – 10:20 ORZEŁEK PRZEWORSK CZERWONY 5:1 STAL GORZYCE
9.10:22 – 10:34 AP POGOŃ LEŻAJSK 0:1 GAP ZALESZANY
10. 10:36 – 10:48 ORZEŁEK PRZEWORSK BIAŁY 0:3 KONICZYNKA KROSNO
11. 10:50 – 11:02 ASTRA MEDYNIA GŁOGOWSKA 2:0 STAL GORZYCE
12. 11:04 – 11:16 SPARTA LEŻAJSK 6:1 ORZEŁEK PRZEWORSK CZERWONY
13. 11:18 – 11:30 AP POGOŃ LEŻAJSK 0:4 KONICZYNKA KROSNO
14. 11:32 – 11:44 GAP ZALESZANY 5:0 STAL GORZYCE
15. 11:46 – 11:58 ORZEŁEK PRZEWORSK BIAŁY 1:2 ORZEŁEK PRZEWORSK CZERWONY
16. 12:00 – 12:12 ASTRA MEDYNIA GŁOGOWSKA 0:4 SPARTA LEŻAJSK
17. 12:14 – 12:26 AP POGOŃ LEŻAJSK 3:0 STAL GORZYCE
18. 12:28 – 12:40 KONICZYNKA KROSNO 3:0 ORZEŁEK PRZEWORSK CZERWONY
19. 12:42 – 12:54 GAP ZALESZANY 1:2 SPARTA LEŻAJSK
20. 12:56 – 13:08 ASTRA MEDYNIA GŁOGOWSKA 1:3 ORZEŁEK PRZEWORSK BIAŁY
21. 13:10 – 13:22 AP POGOŃ LEŻAJSK 2:2 ORZEŁEK PRZEWORSK CZERWONY
22. 13:24 – 13:36 STAL GORZYCE 0:7 SPARTA LEŻAJSK
23. 13:38 – 13:50 ASTRA MEDYNIA GŁOGOWSKA 0:6 KONICZYNKA KROSNO
24. 13:52 – 14:04 GAP ZALESZANY 4:1 ORZEŁEK PRZEWORSK BIAŁY
25. 14:06 – 14:18 AP POGOŃ LEŻAJSK 0:4 SPARTA LEŻAJSK
26. 14:20 – 14:32 ORZEŁEK PRZEWORSK CZERWONY 1:2 ASTRA MEDYNIA GŁOGOWSKA
27. 14:34 – 14:46 STAL GORZYCE 0:0 ORZEŁEK PRZEWORSK BIAŁY
28. 14:48 – 15:00 KONICZYNKA KROSNO 1:0 GAP ZALESZANY

✅🏟 Hala sportowa Zespół Szkół Technicznych w Leżajsku

➡️ Grupa MŁODZIK (2011-2012)
🗓 25.11.2023r.
⏱ Godzina 08:30 – 16:00

1. 8:30 – 8:42 SPARTA LEŻAJSK I 3:1 KS BRZEG BIAŁOBRZEGI
2. 8:44 – 8:56 SPARTA LEŻAJSK II 1:0 AP JEŻOWE
3. 8:58 – 9:10 MKS SOKÓŁ NISKO 5:0 TS DYNOVIA DYNÓW
4. 9:12 – 9:24 AGRICOLA ŁONIÓW 1:7 BKS BIŁGORAJ
5. 9:26 – 9:38 SPARTA LEŻAJSK I 2:1 AP JEŻOWE
6. 9:40 – 9:52 KS BRZEG BIAŁOBRZEGI 1:1 TS DYNOVIA DYNÓW
7. 9:54 – 10:06 SPARTA LEŻAJSK II 1:1 BKS BIŁGORAJ
8. 10:08 – 10:20 MKS SOKÓŁ NISKO 2:1 AGRICOLA ŁONIÓW
9. 10:22 – 10:34 SPARTA LEŻAJSK I 1:1 TS DYNOVIA DYNÓW
10. 10:36 – 10:48 AP JEŻOWE 1:0 BKS BIŁGORAJ
11 .10:50 – 11:02 KS BRZEG BIAŁOBRZEGI 1:1 AGRICOLA ŁONIÓW
12. 11:04 – 11:16 SPARTA LEŻAJSK II 0:1 MKS SOKÓŁ NISKO
13. 11:18 – 11:30 SPARTA LEŻAJSK I 1:2 BKS BIŁGORAJ
14. 11:32 – 11:44 TS DYNOVIA DYNÓW – AGRICOLA ŁONIÓW 0:0
15. 11:46 – 11:58 AP JEŻOWE – MKS SOKÓŁ NISKO 1:2
16 . 12:00 – 12:12 KS BRZEG BIAŁOBRZEGI – SPARTA LEŻAJSK II 1:1
17. 12:14 – 12:26 SPARTA LEŻAJSK I – AGRICOLA ŁONIÓW 1:1
18. 12:28 – 12:40 BKS BIŁGORAJ – MKS SOKÓŁ NISKO 1:1
19. 12:42 – 12:54 TS DYNOVIA DYNÓW – SPARTA LEŻAJSK II 1:2
20. 12:56 – 13:08 KS BRZEG BIAŁOBRZEGI – AP JEŻOWE 0:1
21. 13:10 – 13:22 SPARTA LEŻAJSK I – MKS SOKÓŁ NISKO 0:7
22. 13:24 – 13:36 AGRICOLA ŁONIÓW – SPARTA LEŻAJSK II 0:5
23. 13:38 – 13:50 KS BRZEG BIAŁOBRZEGI – BKS BIŁGORAJ 0:4
24. 13:52 – 14:04 TS DYNOVIA DYNÓW – AP JEŻOWE 0:0
25. 14:06 – 14:18 SPARTA LEŻAJSK I – SPARTA LEŻAJSK II 2:2
26. 14:20 – 14:32 MKS SOKÓŁ NISKO – KS BRZEG BIAŁOBRZEGI 3:1
27. 14:34 – 14:46 AGRICOLA ŁONIÓW – AP JEŻOWE 1:2
28. 14:48 – 15:00 BKS BIŁGORAJ – TS DYNOVIA DYNÓW 0:0

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours

69 − = 67