V MEMORIAŁ im. Jerzego Kochmańskiego o Puchar Burmistrza Leżajska

🏆W dniu wczorajszym na obiektach Zespołu Szkół Licealnych w Leżajsku odbył się V Międzynarodowy Memoriał im. Jerzego Kochmańskiego o puchar Burmistrza Leżajska pod honorowym patronatem Podokręgu Stalowa Wola. W turnieju brało udział 7 drużyn:
Akademia Piłkarska Pogoń Leżajsk
Sparta Leżajsk
LKS Brzyska Wola
Jantar Nowojaworowsk (Ukraina)
Arka Albigowa
Azalia Wola Zarczycka
Złotsan Kuryłówka
 
➡Zespoły rywalizowały systemem każdy z każdym na co łącznie złożyło się 21 spotkań, które trwały po 12min. Wyniki wraz ze strzelcami bramek prezentowaliśmy w poprzednim poście natomiast poniżej prezentujemy tabelą końcową turnieju.
🥇Jantar Nowojaworowsk 18 27:0
🥈Sparta Leżajsk 13 11:7
🥉Arka Albigowa 13 10:7
LKS Brzyska Wola 6 6:11
AP Pogoń Leżajsk 4 6:11
Złotsan Kuryłówka 4 6:16
Azalia Wola Zarczycka 3 5:19
 
✅Zwycięzcami V Międzynarodowego Memoriału im. J. Kochmańskiego zostali goście z Ukrainy, którzy odebrali Puchar ufundowany przez Burmistrza Leżajska Pana Ireneusza Stefańskiego dodatkowo jako jedyni wygrali wszystkie spotkanie nie tracąc przy tym bramki. Nagrodą „Fair Play” ufundowaną przez Dyrektora Zespołu Szkół Licealnych w Leżajsku Pana Zbigniewa Trębacza została uhonorowana drużyna Azalii Wola Zarczycka.
 
Poza klasyfikacją zespołową organizatorzy przewidzieli szereg nagród indywidualnych, które wręczali Prezes MZKS Pogoń Leżajsk – Pan Waldemar Tłuczek, Wójt Gminy Kuryłówka – Pani Agnieszka Wyszyńska oraz Przewodniczący Komisji Licencyjnej Podokręgu Stalowa Wola Pan Marcin Gospoś.
 
🎖Najlepszy Bramkarz: Jakub Fugler (Arka Albigowa)
🎖Król Strzelców: Ihor Oshust (Jantar Nowojaworowsk – 11 bramek)
🎖Najlepszy Zawodnik – MVP Miłosz Kupras ( Sparta Leżajsk)
🎖Najwszechstronniejszy zawodnik: Franciszek Gronowicz (LKS Brzyska Wola)
🎖Najmłodszy zawodnik: Patryk Małysa (Złotsan Kuryłówka)
 
➡Dodatkowo nagrodzono wyróżniających się zawodników poszczególnych zespołów:
🏅AP Pogoń Leżajsk – Wojciech Stopyra
🏅Sparta Leżajsk – Igor Cholewiak
🏅Złotsan Kuryłówka – Aleksander Małysa
🏅Azalia Wola Zarczycka – Dawid Perlak
🏅Jantar Nowojaworowsk – Dmytro Senchuk
🏅Arka Albigowa – Jakub Wojtyna
🏅LKS Brzyska Wola – Piotr Janda
 
📯Sędziowie zawodów:
Krzysztof Cich
Tomasz Kisielewicz
Jakub Jagiełło
Adrian Cich
 
🏥Ratownik:
Marcin Madej
 
🤝Serdeczne podziękowania składamy wszystkim sponsorom i osobom które ufundowały nagrody i puchary, a także Panu Tadeuszowi Rauza i Dariuszowi Misiowi dzięki którym ten turniej, odbywa się co roku i na stałe wpisany jest do kalendarza imprez sportowych w Naszym mieście.
Burmistrz Miasta Leżajska
Wójt Gminy Leżajsk
Wójt Gminy Kuryłówka
Starosta Powiatu Leżajskiego
Dyrektor Zespołu Szkół Licealnych w Leżajsku
Podokręg Stalowa Wola
Aleco
Meteor
Ankara Kebab
ZBDiT BABIŚ
GS Samopomoc Chłopska
FHU Trim Bud
Optyk Więcław
PAKTOM
Centrum Ubezpieczeń Jadwiga Smycz
Sklep Sportowy Robert Leja
Maaw Sport
Partyka Parkiet
HOKE
Pizzeria Zodiak
Dyrektor MOSiR Leżajsk
Sponsorzy prywatni
HARMONOGRAM V MEMORIAŁU im. Jerzego Kochmańskiego o Puchar Burmistrza Leżajska
1. 9:00 Sparta Leżajsk 1:0 LKS Brzyska Wola
(Kupras M.)
2. 9:15 Azalia Wola Zarczycka 1:4 Arka Albigowa
(Perlak D. – Barman W., Wojtyna J., Hoły M., Szczepański F.)
3. 9:30 Jantar Nowojaworowsk 5:0 Złotsan Kuryłówka
(Denys M., 2x Ushust I., 2x Żelinskuy T.)
4. 9:45 AP Pogoń Leżajsk 1:3 LKS Brzyska Wola
(Bieszczad M. – 3x Gronowicz F.)
5. 10:00 Sparta Leżajsk 2:0 Złotsan Kuryłówka
(Cholewiak I., Kupras M.)
6. 10:15 Azalia Wola Zarczycka 0:7 Jantar Nowojaworowsk
(Denys M., 3x Ushust I., Tushuc V., 2x Żelinskuy T.)
7. 10:30 Arka Albigowa 1:0 AP Pogoń Leżajsk
(Hoły M.)
8. 10:45 LKS Brzyska Wola 3:1 Złotsan Kuryłówka
(3x Gronowicz F. – Małysa P.)
9. 11:00 Sparta Leżajsk 4:0 Azalia Wola Zarczycka
(Malikowska M., Cholewiak I., 2x Kupras M.)
10. 11:15 Arka Albigowa 0:4 Jantar Nowojaworowsk
(3x Bula V., Ushust I.)
11: 11:30 AP Pogoń Leżajsk 2:2 Złotsan Kuryłówka
(Stopyra W., Bieszczad M. – 2x Małysa A.)
12. 11:45 Azalia Wola Zarczycka 2:0 LKS Brzyska Wola
(Perlak D., Noworolnik F.)
13. 12:00 Sparta Leżajsk 1:1 Arka Albigowa
(Kupras M. – Wojtyna J.)
14. 12:15 AP Pogoń Leżajsk 0:1 Jantar Nowojaworowsk
(Ushust I.)
15. 12:30 Złotsan Kuryłówka 2:1 Azalia Wola Zarczycka
(Małysa A., Gumieniak F. – Perlak D.)
16. 12:45 Arka Albigowa 1:0 LKS Brzyska Wola
(Wojtyna J.)
17. 13:00 Sparta Leżajsk 0:5 Jantar Nowojaworowsk
(Denys M., Ushust I., Senchuk D., Tushuc V., Żelinskuy T.)
18. 13:15 AP Pogoń Leżajsk 2:1 Azalia Wola Zarczycka
(Stopyra W., Bieszczad M. – Jastrzębski J.)
19. 13:30 Złotsan Kuryłówka 1:3 Arka Albigowa
(Małysa A. – 2x Bartman W., Wojtyna J.)
20. 13:45 Jantar Nowojaworowsk 5:0 LKS Brzyska Wola
(3x Ushust I., Bardaduh V., Żelinskuy T.)
21. 14:00 AP Pogoń Leżajsk 1:3 Sparta Leżajsk
(Hozer T. – Malinowska M., 2x Kupras M.)
Kategorie: Akademia

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

2 + 5 =