“Firma Rutkowski & Trębacz obecna jest na rynku już od 20 lat. Od tego czasu znacznie poszerzyła obszar swojej działalności. Aktualnie świadczy usługi transportowe zarówno na lokalnym, ogólnopolskim rynku, jak i europejskim.
 
Niedawno w głównej siedzibie firmy w Leżajsku została otwarta hurtownia kruszyw, która w swojej ofercie posiada zarówno materiały budowlano-drogowe, jak i kamień ozdobny.
 
Hurtownia zapewnia całoroczną dostępność materiałów takich, jak: piaski kopane, płukane, żwiry, pospółki, tłucznie, klińce, grysy, cement, wapno, plastyfikatory. Obsługujemy odbiorców zarówno hurtowych jak i prywatnych klientów. Dodatkowo, do każdej ilości materiałów, firma zapewnia darmowy transport w promieniu 20 km.
 
Obok kompleksowych usług transportowych, firma świadczy również usługi budowlane, takie jak: wykopy pod fundamenty, prace związane z niwelacją terenu, przygotowanie ternu pod kostkę, wyburzanie budynków. Na wyposażeniu znajdują się między innymi takie maszyny, jak: ładowarki, koparko-ładowarki, koparki obrotowe, walce wyrobowe, itp….”
 
Zapraszamy kibiców i sympatyków do korzystania z usług naszego Partnera.
 

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *