OŚWIADCZENIE SPORTOWE KLUBU

Sytuacja sportowa w jakiej znajduję się Klub nie jest zadowalająca – brak wygranych meczów, a nawet brak strzelonych bramek.
 
Nowe władze Klubu zostały wybrane 3 września br. tuż po zamknięciu „okienka transferowego”, co sprawia, że nie możemy przeprowadzać żadnych ruchów transferowych do I drużyny. Najbliższa taka możliwość nastąpi dopiero w styczniu 2022r. Z powodu odejścia z drużyny 8 zawodników w przerwie letniej, został zbudowany zespół ambitny, chodź niedoświadczony.
 
W związku z tą sytuacją Zarząd podejmuje w obecnej chwili wiele działań zmierzających do stworzenia jak najlepszych warunków dla rozwoju zawodników, dlatego też zdecydowaliśmy się na zmianę trenera oraz podpisaliśmy umowy z każdym zawodnikiem, które są wiążące dla obu stron. Niebawem także zostanie zakupiony nowy sprzęt, niezbędny do treningów, którego teraz w klubie brakuje. Trwają rozmowy z firmą odzieżową odnośnie wyposażania naszych zawodników w stroje meczowe, treningowe i reprezentacyjne, jesteśmy także po rozmowach z firmą ubezpieczeniową i fizjoterapeutą, aby zawodnicy mogli spokojnie wracać do pełnej sprawności po doznanych urazach i kontuzjach. Podjęliśmy także współpracę z Fit Club Leżajsk i MOSiR Leżajsk w zakresie przygotowania motorycznego oraz odnowy biologicznej po mikrocyklach treningowych.
Zarząd Klubu dołoży wszelkich starań, żeby przywrócić dobre imię leżajskiej Pogoni, oraz zbudować drużyną walczącą o wyższe cele. Liczymy na wsparcie i zaufanie ze strony Kibiców i wszystkich sympatyków oraz Przyjaciół MZKS „POGOŃ” Leżajsk.
 
W Pogoni za marzeniami

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

66 − = 58