Grupa ta została stworzona na potrzeby zbiórki pieniędzy o wparcie finansowe Klubu MZKS POGOŃ LEŻAJSK. Potrzebne środki zostaną w pełni przeznaczone na rozwój Klubu i działalność statutową, ale przede wszystkim pozwolą na wyprowadzenie z obecnie bardzo trudnej sytuacji finansowej.
Skarbonka do wpłat: https://zrzutka.pl/csv5vf
1.REGULAMIN – POSTANOWIENIA OGÓLNE:
2.Każdy członek grupy może wystawić przedmiot/usługę na aukcję lub poprosić o pomoc administratora.
3.Posty będą zatwierdzane przez administratorów. Prosimy o używanie wzoru: zdjęcie i opis przedmiotu na licytację; cena wyjściowa; koniec licytacji (dzień, godz. 21.00); informacja na temat odbioru lub wysyłki.
4.Wystawiamy rzeczy i usługi legalne.
5.Zabronione jest wystawianie zwierząt, rzeczy zniszczonych, uszkodzonych, używanej bielizny, alkoholu, papierosów, leków, suplementów.
6.Aukcje trwają minimalnie 4 dni kalendarzowe licząc od dnia następującego po rozpoczęciu aukcji i kończą się o 21:00 wskazanego dnia.
7.Rozpoczynając aukcję prosimy o podanie pełnej daty jej zakończenia, np. 30.06.2021 godz. 21:00.
8.Aukcje trwają maksymalnie do 5 dni – wyjątkowo do 7 dni.
9.W uzasadnionych przypadkach administracja może wydłużyć aukcje.
10.Wygrywa najwyższa oferta.
11.Wystawiający aukcję może określić ilość wystawianych przedmiotów/usług. Wtedy wygrywają odpowiednio najwyższe oferty.
12.Cenę podbijamy o minimum 5zł.
13. Zwycięzcę ogłasza osoba wystawiająca na aukcję lub administracja.
14.Po zakończeniu aukcji i dotarciu przedmiotu do Kupującego prosimy o zgłoszenie tego faktu Darczyńcy (osobie wystawiającej licytację), a następnie o usunięcie postu przez Darczyńcę.
15.W przypadku zakończenia aukcji bez zwycięzcy, administratorzy usuwają daną aukcję. Przedmiot może zostać wystawiony ponownie.
16.Administracja nie ponosi odpowiedzialności za umieszczane przedmioty (nie dotyczy aukcji organizowanych przez administrację).
17.Administracja nie ponosi odpowiedzialności za wysłane przedmioty (nie dotyczy aukcji organizowanych przez administrację).
18.Administracja zastrzega sobie prawo do usuwania aukcji.
PŁATNOŚCI I DOSTAWA:
1.Osoba wygrywająca aukcję jest zobowiązana do przekazania pieniędzy na skarbonkę https://zrzutka.pl/csv5vf
2.Po wygranej, Darczyńca lub administracja powiadamia zwycięzcę o tym fakcie.
3.Darczyńca, w prywatnej wiadomości, wysyła Kupującemu jaki podpis umieścić w trakcie wpłaty do skarbonki. Może to być np. tytuł aukcji. Dzięki temu Darczyńca wie, że to ta konkretna osoba dokonała wpłaty (listy wpłat widoczne są na stronie skarbonki i każdy może to sprawdzić).
4.Wpłaty prosimy wklejać w komentarzu pod aukcją, nie tylko na priv.
5.Na wpłatę czekamy 2 dni. Po tym czasie za zwycięzcę uznajemy kolejną osobę, która podała najwyższą cenę.
6.Wysyłka lub odbiór wylicytowanego przedmiotu odbywa się w sposób ustalony przez Darczyńcę i Kupującego. Administratorzy w kwestiach spornych służą mediacją, ale nie ponoszą odpowiedzialności za nieporozumienia.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *